هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

گروه بازرگانی کاواترسیم با توجه به احساس نياز و کمبود بازار داخلي از سال 1384 اقدام به طراحي،ساخت و واردات انواع هداياي تبليغاتی لوكس با موضوعات جديد و با استفاده از آخرين متد ساخت در كشورهاي هنگ كنگ، تايوان، چين و مالزي نموده است . هداياي تبليغاتي مورد نظري كه توسط هر سازمان و ارگاني در طول سال به مناسبت هاي گوناگون در ميان اقشار مختلف جامعه توزيع می شود، طبقات گسترده اي از شهروندان را در بر می گيرد ؛ امروزه بر حسب نوع مخاطبين اختصاصي و همچنين طيف عمومي جامعه كه شامل سه گروه طبقاتي: كارمندان، مديران و مسئولين دولتي می باشد، نياز به كالاهاي فرهنگي متفاوتي احساس می شود كه به تبع آن، نيازمند محصولات تبليغاتي متنوعي هستيم. لذا اين شركت پس از بررسي و تدوين و ساخت كالاها با خواص و مزيت های گوناگون آن مشتريان را در تامين خواسته هايشان ياری نموده است.

ما معتقديم ارائه هر نوع کالايي بايستي ضمن حفظ سودآوري ،ارزش تبليغاتي بيافريند ،هويت آفريني و هويت سازي كند و اهداف ما به غیر از این نیست!

چشم اندازهای ما در زمینه هدایای تبلیغاتی :

ارتقاء دائمي كيفيت و خدمات كالاهاي عرضه شده.

احترام و رعايت اصول ارزشي و باورهاي فكري مديران شركتهاي تابعه شما.

ارزشيابي دائمي براي اثر بخشي كالاهاي تبليغاتي در شهرت و درآمد زايي و اهداف كوتاه مدت شما.

صرفه جويي بيش از 35% در هزينه هاي تبليغات و اثر پذيري بيشتر در مدعوين شما.

برخی از صنایع هوشمند که تا به امروز افتخار همکاری با آنان را داشته ایم:

همكاري با شركت يادمان سازه و برج ميلاد آسمان : ساخت بيش از 15000هزار عدد كالا با کاراکتر برج با طرح ميلاد شامل (انواع بدج سينه، مدال روميزي،نشان برج ميلاد، انواع تنديس پلكسي گلاس و كريستال با نماد برج ميلاد، ساخت پازل چوبي ميلاد و ....)

همكاري با سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران و فرهنگسراي تهران

همکاری با بنیاد رودکی و برج آزادی (ساخت کریستال ،جاسوئیچی با نماد برج)

اسپانسر بسياري از كنفرانسهاي مهم مثل :كنفرانس روابط عموميها، دولت الكترونيك و...

همكاري نزديك با شركت زر ماكارون- داروسازي شفا- پارس خودرو - بيمه دانا-بيمه دي- بيمه معلم-كارخانجات مخابراتي ايران- دانشكده عالي دفاع ملي-گروه صنعتي ملي- دانشگاه علمي كاربردي - شركت بيمه ايران - سازمان تنظيم مقررات راديويي- شركت آب و فاضلاب استان تهران- شهرداري اصفهان- موسسه انيميشن سازي حور و ....

همكاري با بانكهاي پاسارگاد ،تعاوني اعتبار ثامن الامه، توسعه صادرات ايران و ...

مجري ساخت لوح تقدير 3 سال قهرمانان صنعت، 2 سال جشنواره برند برتر ايران، حضور در اولين و دومين نمايشگاه ورزش شهروندي و اجراي لوح تقدير

انتشارات بين المللي گاج

آموزش عالي آزاد ماهان

گروه مطالعاتي هوشمند تدبير