فلش تبلیغاتیفلش مموری تبلیغاتیفلش اختصاصی

فلش مموری تبلیغاتی

گروه کاواترسیم از سال 1384 اقدام به طراحی، ساخت و واردات فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی با استفاده از آخرین متد ساخت در کشورهای هنگ کنگ، تایوان، چین و مالزی نموده است.

مفتخریم اعلام داریم که طراحی و ساخت فلش مموری به شکل لوگوی اختصاصی و یا محصول شما، در انحصار این شرکت بوده و تکنولوژی مورد استفاده این پروسه تنها در اختیار گروه کاواترسیم میباشد.

امروزه اطلاعات و نگهداری از آن جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره انسانها شده است. با پیشرفت تکنولوژی و کوچک شدن قطعات الکترونیکی و چیپ های حافظه ، امکان جاسازی این چیپ ها در کوچکترین فضا ها فراهم شده است. بنابراین اگر بتوان به گونه ای تبلیغات را بر ابزار ضروری زندگی انسان جای نهاد، میتوان بازخوردی فوق العاده از آن گرفت.

گروه کاواترسیم پس از مشورت با مهندسان الکترونیک و با تکیه بر دانش طراحان خود و تجربه ای که طی سالها در زمینه تبلیغات کسب نموده بود به فکر ایجاد عرصه ای نو در تبلیغات افتاد.

بدون شک هر کالایی که اختصاصاً اسم و برند شما را در ذهن بیننده تداعی کند ، میتواند بازخوردی فوق العاده و اثری ماندگار را بر مشتریان شما بر جای نهد. این کار با طراحی و تولید فلش مموری اختصاصی محقق گشت.

چنانچه تولید کننده محصول باشید و یا قصد تبلیغ تجارت خویش با استفاده از لوگو تایپ خود را داشته باشید ، تیم طراحی ما شما را در نیل به هدف یاری خواهند کرد. ما محصولات و یا لوگوتایپ شما را در ابعاد کوچک طراحی نموده و پس از ساخت قالب اختصاصی با رعایت تمام جزییات به صورت فلش مموری تولید خواهیم کرد.

با این تفاسیر شما محصولی را برای تبلیغات در اختیار خواهید داشت که مشتریان و مدعوین شما هیچگاه آن را از خود جدا نخواهند کرد و نام و برند شما همیشه در ذهن ها باقی خواهد ماند.