هدیه تبلیغاتی تابستانی

هدیه تبلیغاتی تابستانی

Thursday, May 26, 2016 هدایای تبلیغاتی

فصل تابستان با زيبايى هاى متنوع و انواع و اقسام ميوه هاى رنگارنگ براى هر شخصى جذاب است. اما اين جذابيت در روزهاى گرم و طاقت فرسا رنگ و لعاب خود را از دست ميدهد و آدمى را تنها به فكر راهى براى رهايى از گرما و خنك شدن مى اندازد.

يكى از ابتدايى ترين اين روش ها بادبزن ها بودند كه پس از مدتى راه خود را به سبد تبليغات باز كرده و با چاپ در رنگ هاى مختلف و معرفى كالا و محصول مدتى مورد استقبال قرار گرفتند.

اما از آنجايى كه تكنولوژى در لحظه در حال پيشرفت است و تقريبا هر روز محصولى جديد وارد بازار مصرف مى شود، بسنده كردن به محصولات قديمى مفهومى جز اصرار بر كار اشتباه ندارد و مسلماً شركتى كه خود را با اين پيشرفت سازگار نكند در ميان مشتريان جايگاهى نخواهد داشت.

از زمانى كه موبايل ها و تبلت هاى هوشمند وارد زندگى بشر شدند، تحولى بزرگ در سبك زندگى بوجود آمد و تقريبا اكثر كارها با اين وسايل همراه به سرعت قابل انجام است؛ و مهمتر از همه اينكه همه جا در دسترس هستند. با اين تفاسير لوازم جانبى اين دستگاه هاى همراه دنياى متنوعى را به خود اختصاص داده اند.

يكى از اين وسايل كه بالاخص براى روزهاى گرم تابستان طراحى شده است، مينى فن تبليغاتى است.

اين فن كوچك طورى طراحى شده كه قابليت اتصال به آيفون، اندروييد و انواع تبلت را داراست.

جنس آن از pvc سيليكون بوده كه قابليت انعطاف پذيرى بالايى دارد و در اثر ضربه آسيب نميبيند. همچنين با مصرف انرژى بسيار پايين ميتواند همراه هميشگى شما باشد.

در آخر اينكه چنانچه اين محصول زيبا را به عنوان هديه تبليغاتى براى مدعوين خود در نظر بگيريد، نه تنها اينكه بدلیل خاص بودن نظر ديگران را به خود جلب خواهيد كرد، بلكه نام كمپانى شما با تكنولوژى روز عجین خواهد شد ؛ و اين يعنى تبليغات درست و هدفمند!

مینی فن تبلیغاتی

نظرات شما

* کد امنیتی